Wejdź do sklepu!
Wyszukiwarka
Zacznij od podstaw...
Subskrypcja

Zielona Herbata

KĄCIK DIETETYCZNY+ » Zioła i Rośliny » Zielona Herbata

Zielona herbata to znana i ceniona od ponad 5000 lat roślina, z której przyrządza się napar do picia. Kiedyś popularna wyłącznie w krajach azjatyckich teraz zdobywa uznanie na całym świecie z uwagi na swoje dobroczynne i zdrowotne właściwości.
Śmiało można powiedzieć, że napój z zielonej herbaty jest jednym z najlepszych darów natury jakimi możesz raczyć się każdego dnia jeśli cenisz swoje zdrowie.
Liście zielonej herbaty mają bogaty wachlarz składników korzystnie wpływających na organizm człowieka – od poprawy samopoczucia po konkretne działania zdrowotne.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
 • Zielona-Herbata-wlasciwosci-i-zalety.jpg

  Zalety i właściwości zielonej herbaty

  2014-09-18 22:29

  Zielona herbata zdobywa coraz większą popularność. Na pewno słyszałeś/łaś przynajmniej niektóre z plotek krążących właśnie wokół zielonej herbaty. Zielona herbata ma pomagać w odchudzaniu, poprawiać stan zdrowia, chronić Cię przed chorobami – o co właściwie tyle zamieszania i ile w tym prawdy?

 • kiedy-jest-najlepsza-pora-na-herbate.jpg

  Najlepsza pora na herbatę?

  2014-08-18 22:34

  Herbata już od wieków stawała się filarem wielu kultur. Rozwój handlu i picie herbaty w celach towarzyskich w naturalny sposób przyczyniało się do nawiązywania stosunków czy zawierania przyjaźni. Szczególnie na Dalekim Wschodzie picie herbaty traktowane jest jako klucz do dobrego zdrowia, szczęścia i mądrości. Jeśli chcesz włączyć herbatę do swoich codziennych przyjemności to staniesz przed ogromnym wyborem jej rodzajów, a co za tym idzie różnych właściwości.

 

Komentarze

Komentarz
Facebook