Xtra-Cal – suplement wapnia

Xtra Cal Herbalife – ziołowy suplement wapnia organicznego.
Xtra Cal to suplement wapnia w najbardziej skoncentrowanej i przyswajalnej dla organizmu formie. Każda osoba niezależnie od wieku powinna dostarczać w swojej diecie zalecaną przez specjalistów codzienną dawkę tego minerału w ilości co najmniej 1000 mg. Niestety bogate w wapń produkty codziennej diety, zawierają zazwyczaj również dużo tłuszczu oraz dużo kalorii. Dodatkowo wiele osób ma także problemy z ich trawieniem

Codzienne stosowanie Xtra-Cal zapewni organizmowi od 1000 do 2000 mg wapnia na dobę, co zapewni doskonałą kondycję układowi kostnemu i zębom. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób szczególnie narażonych na utratę wapnia z organizmu – czyli spożywających nadmierne ilości kawy, posiadających problemy z trawieniem produktów bogatych w wapń, mało aktywnych ruchowo i prowadzących siedzący tryb pracy, a także dla osób spożywających nadmierne ilości białek pochodzenia zwierzęcego, powodujących wytwarzanie kwasów, które są neutralizowane wapniem i sodem zawartym w organizmie.

Podstawowe zalety Xtra-Cal Herbalife:

Naturalne składniki – wapń organiczny.
Xtra Cal wytworzony jest na bazie wyłącznie roślinno-ziołowych składników. Nie znajdziesz w tym produkcie wapnia uzyskanego sztucznie i syntetycznie w fabryce, a jedynie wapń pozyskany przede wszystkim ze skrzypu polnego. Xtra-Cal, co jest bardzo ważne dla organizmu, zawiera wapń w postaci cytrynianu wapnia i węglanu wapnia w odpowiednich proporcjach.

Wysoka przyswajalność i biodostępność.
Wapń organiczny, czyli pochodzący z naturalnych dla człowieka źródeł, a w szczególności pochodzący z roślin i ziół jest znacznie łatwiej przyswajalny dla organizmu, niż wapń ze źródeł nieorganicznych. Xtra Cal zawiera unikalną kompozycję innych składników wspierających wchłanianie i przyswajanie wapnia takich jak magnez, fosfor, witamina D. Sprawia to, że wykorzystanie wapnia jest jeszcze bardzie efektowne, a jego biodostępność wprost znakomita.

Uzupełnienie diety i efekty prozdrowotne.
Dostarczanie wapnia wraz z tradycyjną dietą wiąże się często z potrzebą zjadania wysokokalorycznych lub ciężkostrawnych potraw. Dlatego też stosowanie Xtra-Cal jest doskonałym uzupełnieniem każdej diety, tym bardziej jeśli zamierzasz odchudzać się lub zależy Ci na utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Xtra Cal to wapń w najlepszej postaci bez zbędnych kalorii. Pamiętaj, że wapń to jest nie tylko niezbędny dla zdrowia kości i zębów, a także przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, funkcjonowania mięśni, przekaźnictwa nerwowego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawienneych.

Dodaj komentarz