Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka Białkowa Herbalife – zdrowe proteiny sojowe
Odżywka Białkowa umożliwia wzbogacenie koktajli Herbalife oraz innych pokarmów białkiem pochodzącym z soji i serwatki mleka. Pozwala to zwiększyć ilość spożytych białek w ciągu dnia bez niepotrzebnego zwiększenia ilości tłuszczu, węglowodanów i pochodzących z nich kalorii. Produkt jest łatwo przyswajalny przez organizm i nie obciąża układu pokarmowego jak typowe produkty bogate w białko. Dzięki temu mogą go stosować osoby z zaburzeniami trawienia.
Dzięki odżywce białkowej Herbalife w łatwy sposób zwiększysz spożycie protein – według indywidualnego zapotrzebowania organizmu. Tym samym obniżysz się chęć podjadania między posiłkami i w końcu zapanujesz nad nadmiernym głodem.
Odżywka białkowa Herbalife stworzona jest na bazie protein sojowych, które mają dobroczynny wpływ na organizm (jest to najbardziej wartościowe białko roślinne) oraz na bazie białka serwatkowego.

Podstawowe zalety odżywki białkowej Herbalife:

Wsparcie kontroli wagi i odchudzania.
Podczas świadomego odchudzania ważne jest, aby utrata wagi pochodziła z tkanki tłuszczowej, a nie mięśni. Gdy nie dostarczamy organizmowi odpowiedniej ilości protein to mięśnie nie mają podstawowego budulca do bezustannej regeneracji komórek. Wtedy też tracimy na wadze, ale niestety nie ubywa tłuszczyku tylko mięśni! Odżywka białkowa może pomóc zapewnić Ci spożycie protein na należytym poziomie. Dodatkowo białka też utrzymają skórę w dobrej kondycji, co jest niezwykle ważne podczas odchudzania, aby nie powstały nieestetyczne i ciężkie do późniejszej likwidacji obwisy skórne.

Podniesienie metabolizmu organizmu.
Białko posiada tyle samo kalorii co węglowodany, czyli cukry. Jednakże w układzie pokarmowym organizm musi wykonać znacznie więcej pracy, aby przyswoić białka niż w przypadku węglowodanów, które są znacznie łatwiej przyswajalne. Powoduje to, iż zwiększenie spożycia protein kosztem węglowodanów zwiększa spoczynkowy metabolizm organizmu, a zatem przyspiesza odchudzanie.

Zwiększenie spożycia białka bez nadmiaru kalorii.
Odżywka białkowa jest doskonałym sposobem na zwiększenie ilości spożywanych protein bez konieczności zwiększenia spożycia kalorii. Zjadanie odpowiedniej ilości białek w ciągu dnia jest kluczem do utrzymania beztłuszczowej masy ciała, a tym samym zadbanie o metabolizm spoczynkowy. Przyspieszy to odchudzanie nawet kiedy śpisz, bo to mięśnie spalają najwięcej kalorii w Twoim organizmie – nawet gdy pozornie odpoczywasz.

Pytania o odżywkę proteinową Herbalife.

Dodaj komentarz