Odchudzanie jest jak kopanie studni

Wiesz, że odchudzanie jest jak kopanie studni? Wyobraź sobie, że kopiesz studnię, aby dostać się do źródła drogocennej wody i mieć do niej ciągły dostęp. Woda jest Ci niezbędna do życia i tego, aby cieszyć się zdrowiem.

Podobnie – odchudzasz się, żeby osiągnąć prawidłową wagę ciała. W tym też masz ściśle określony cel –  cieszyć się lepszym zdrowiem, zadbać o swoją witalność i kondycję, czy też w końcu uzyskać jakość życia na odpowiednim poziomie.

Jak głęboko musisz kopać, czyli ile chcesz schudnąć?

Wyobraź sobie, że wykopanie 1 metra przy studni to jak schudnięcie 1 kilograma nadwagi. Jeśli jesteś w stanie pogłębiać studnię o ten 1 metr każdego tygodnia to czy zakładasz sobie, że wykopiesz 10 metrów w 2 tygodnie? Oczywiście, że nie bo w tym czasie wykopiesz tylko 2 metry.

Tak samo będzie z odchudzaniem – nie wyobrażaj sobie, że schudniesz 10 kg w 2 tygodnie. Chcesz chudnąć zdrowo, bezpiecznie i na stałe – zakładaj utratę około 1 kg tygodniowo. Więc jeśli potrzebujesz schudnąć 15 kilogramów daj sobie na to 15 tygodni, jeśli musisz stracić 25 kilogramów przeznacz na to 25 tygodni. Wykopanie własnej studni wymaga czasu.

Jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę i będziesz kopać szybko, a tym samym niedbale to wcześniej czy później Twoja studnia zasypie się zwałami ziemi. Tak samo będzie z odchudzaniem, im szybciej schudniesz bez względu na konsekwencje zdrowotne, tym szybszy i bardziej gwałtowny będzie powrót do starej wagi, a Ty będziesz narzekać na efekt jojo.

Jednym słowem masz dwa wyjścia: wykopać studnię raz i dobrze, czyli schudnąć raz i skutecznie. Albo przez całe życie kopać wciąż tą samą studnię i wierzyć, że możesz to zrobić szybko.

Do kopania jak i odchudzania potrzebujesz systematyczności i wytrwałości.

Jeśli chcesz wykopać studnię musisz kopać dziurę każdego dnia. Nie może być tak, że jeden dzień kopiesz, a drugiego już nie. Studnia częściowo się zasypie, a Ty zmarnujesz  to co zostało osiągnięte dzień wcześniej. I znów na nowo będziesz odkopywać ten sam kawałek studni.

Identycznie będzie w odchudzaniu. Nie może być tak, że jeden dzień restrykcyjnie pilnujesz diety, a na drugi dzień podjadasz ile wlezie. Każdy dzień odstępstwa oddala Cię od osiągnięcia sukcesu. Zamiast co drugi dzień udawać, że się odchudzasz po prostu rób to codziennie.

Kopanie studni gołymi rękoma to jak odchudzanie na własną rękę.

Swoją studnię możesz kopać po swojemu, gołymi rękoma i po omacku gdzie popadnie. Oczywiście nie da Ci to gwarancji, że trafisz na źródło wody, a tym samym będziesz się cieszyć z własnej studni. Takie kopanie będzie frustrujące, ciężkie i żmudne. Jednak powiesz, że opierasz się na wskazówkach i poradach z różnych forum dyskusyjnych i stron internetowych, więc musi się udać. Niekoniecznie, bo te osoby również odchudzają się po swojemu, gołymi rękami i po omacku, a Ty dołączasz do tej grupy.

Podobnie będzie w odchudzaniu na własną rękę. Będziesz po omacku szukać idealnej i szybkiej metody na odchudzanie, wypróbujesz dziesiątki diet oraz posłuchasz wielu porad osób, które na temat odchudzania nie mają nic rozsądnego do powiedzenia. Znów skusisz się na kolejną cudowną dietę, po raz kolejny podczas odchudzania będziesz tylko głodować i ponownie jeśli uda Ci się schudnąć to będzie to nietrwały efekt.

Do kopania studni przyda Ci się łopata, tak jak Herbalife do odchudzania.

Kopanie studni łopatą będzie znacznie łatwiejsze niż grzebanie w ziemi jedynie rękoma. Łopata sprawi, że efekty będą bardziej widoczne, kopanie mniej uciążliwe i wyczerpujące dla organizmu, osiągniesz lepsze rezultaty w tym samym czasie, a w dodatku bardziej Cię zmobilizuje do działania. Wykorzystując łopatę nie pokaleczysz rąk i nie nadwyrężysz zdrowia. Otrzymasz idealne narzędzie, które będzie Twoim sprzymierzeńcem.

Tak samo będzie z odchudzaniem, gdy pomożesz sobie produktami Herbalife. Efekty będą znacznie lepsze i bardziej widoczne gdy Twoim wsparciem będzie dieta Herbalife. Schudniesz w bardziej wygodny sposób, bez uciążliwych diet i liczenia kalorii. Twojego organizmu nie wyniszczy żadna głodówka i nie nabawisz się żadnych dolegliwości zdrowotnych powiązanych z niedoborami składników odżywczych. Po prostu suplementy Herbalife będą Twoim idealnym narzędziem do odchudzania.

Łopata nie będzie kopać sama Twojej studni, czyli nikt nie schudnie za Ciebie.

Samo sprawienie sobie porządnej łopaty do duży krok w kierunku upragnionej studni. Jednak żeby tak się stało musisz tej łopaty używać osobiście i regularnie. Studnia nie wykopie się sama tylko dlatego, że masz łopatę, którą odłożysz sobie na półkę i nie będzie ona w użytku. Nie daj się zwodzić też sprzedawcą innych łopat. Twierdzą oni przeważnie, że ich łopata wykopuje studnie sama i bez Twojego wysiłku, a w dodatku kiedy śpisz i bez potrzeby Twojego zaangażowania. Będą Ci wmawiać, że wystarczy kopać 3 minuty dziennie, aby wykopać 10 metrowej głębokości studnię. Pamiętaj, że kopanie z łopatą jest wbrew pozorom dla inteligentnych.

Korzystając z Herbalife w celu odchudzania otrzymujesz najlepszą z możliwych łopat, w dodatku z 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Pamiętaj, aby liczyć na efekty trzeba dietę Herbalife stosować regularnie, a nie zdejmować produkty z półki tylko wtedy gdy Ci się o nich przypomni. Jeśli kupisz suplementy Herbalife to z nich korzystaj jak najlepiej, a od Nas dokładnie dowiesz się jak je używać, by efekty były naprawdę zadowalające.

Dodaj komentarz