N-R-G Naturalna Guarana

Naturalna Guarana, czyli N-R-G Herbalife dawka zrównoważonej energii i zwiększenie koncentracji – dostępna jako tabletki lub herbatka rozpuszczalna.

N-R-G Guarana dostarcza energii i uczucia witalności w ciągu całego dnia, niezależnie do przyczyny spadku Twojej witalności. Również przy aktywnym trybie życia ten produkt Herbalife stanowi wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię w dobrej kondycji.
Guarana jest łagodniejsza dla układu pokarmowego niż większość innych postaci kofeiny. Dlatego też jest preferowana przez wiele osób dbających o swoje zdrowie jako alternatywa kawy.

Podstawowe zalety Naturalnej Guarany Herbalife N-R-G:

Dawka energii i przeciwdziałanie zmęczeniu.
Guarana zawiera dwie substancje stymulujące – guaraninę i kofeinę, których działanie kumuluje się. Dzięki temu jest niesamowitą dawką dodatkowej energii w ciągu dnia i w dodatku działa przez długi czas. N-R-G łagodzi zmęczenie mięśni, co pozwala na wydajniejsze funkcjonowanie organizmu – w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego, treningu, zawodów, itp.

Poprawa koncentracji i wydolności umysłowej.
Guarana wspomaga koncentrację uwagi i pamięć, łagodzi odczucie zmęczenie i wyczerpania umysłowego. Polecana przy wzmożonej pracy intelektualnej, gdy świeżość umysłu odgrywa kluczowe znaczenie – na przykład studentom w trakcie sesji, kierowcom zawodowym w długich trasach i każdemu, kto musi intensywnie i długo skupiać się pracy. N-R-G Naturalna Guarana pozwoli łatwiej przyswoić nowe wiadomości i więcej wynieść z nauki.

Naturalne składniki – łagodne dla układu pokarmowego.
Guarana jest znacznie zdrowszą alternatywą kawy i zawiera mniej jej wad. Kofeina zawarta w guaranie wchłania się bardziej równomiernie i działa bardziej jednostajnie przez dłuższy czas w porównaniu do kofeiny zawartej w kawie . N-R-G Herbalife wytwarza się na bazie naturalnych składników roślinnych oraz ziół, a co za tym idzie jest znacznie łagodniejsza dla układu pokarmowego od kawy.

NRG Naturalna Guarana dostępne jest w tabletkach lub herbatce.

Dodaj komentarz