Kosmetyki Aloesowe

Kosmetyki Aloesowe Herbalfe – nowa linia zastępuje dotychczasową gamę kosmetyków na bazie aloesu „Aloe Vera”.

Formuła kosmetyków została udoskonalona i wzbogacona ekstraktami roślinnymi, dzięki którym skóra będzie promienna, a włosy zdrowe i lśniące.Linia zawiera sześć nowych produktów specjalnie opracowanych tak, aby mogły być stosowane codziennie przez wszystkich członków rodziny.

 

Co wyróżnia aloesowe kosmetyki Herbalife?

Bez parabenów.
Choć konserwanty te w dopuszczalnych dawkach nie są szkodliwe, to ich zastosowanie w ostatnich latach stało się mocno dyskusyjne. Parabeny mają działanie estrogenne, co niekorzystnie wpływa na rozwój chłopców oraz zaburzanie spermogenezy u mężczyzn. Jednak najnowsze doniesienia wskazują, że parabeny zwiększają ryzyko powstawania guzków piersi i mają działanie rakotwórcze (choć naukowo tego do tej pory nie udowodniono).

Bez siarczanów.
Powszechnie stosowane w kosmetyce ze względu na duże właściwości pieniące i silne działanie czyszczące na tłuszcze i smary. Jednak działają niekorzystnie – usuwają również to, co naturalnie chroni skórę: kwasy tłuszczowe, enzymy, dobroczynne bakterie i zaburzają naturalne pH. Siarczany działają wysuszająco, zaburzają produkcję potu i łoju, mogą powodować świąd i łuszczenie się skóry.

Nie zawierają dodanych barwników i kolarantów.
Wygląd kosmetyków aloesowych jest naturalny i prawdziwy. Nie są one „upiększane” przez dodawanie do nich barwników, które często mogą wywoływać działania niepożądane, w tym alergie.

Dodaj komentarz