Idealny prezent dla Twojej skóry

Nie masz pomysłu na prezent? Herbalife proponuje nową linie kosmetyków SKIN. Zrób prezent bliskiej osobie i juz w sylwestrową noc zaczaruje Cię nieskazitelną cerą.

Czas odpowiada za około 10% zmarszczek, reszta to wynik naszych nawyków czyli nieodpowiedniej pielęgnacji, niezbilansowanej diety czy niezdrowego trybu życia. Błahe na pozór zaniedbania odbijają się wyraźnie na stanie skóry i są jak kropla drążąca skałę. Dodatkowo, każdego dnia w Twojej skórze odkłada się ponad 7 milionów toksyn przed którymi trudno jej się samodzielnie bronić. Kosmetyków dbających o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej skóry jest na rynku tysiące i wszystkie wydają się być niezbędne lub chociaż przydatne. To niestety tylko pozory. Dlatego jedną z najważniejszych umiejętności współczesnego człowieka jest sztuka mądrego wyboru tego, co dla nas najlepsze i tego co nam służy. Herbalife z niepodważalnymi sukcesami dba o urodę i kondycję swoich Klientów, propagując zdrowy tryb życia. Zaufanie jakim obdarzyli oni markę Herbalife zawsze było, jest i będzie dla nas najważniejsze. Dlatego powstała Herbalife Skin, linia inteligentnych kosmetyków, dzięki którym już dziś możesz zapewnić swojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę, zwiększyć jej nawilżenie, zredukować wszelkie niedoskonałości, poprawić strukturę, gęstość i jędrność swojej skóry, wygładzić zmarszczki oraz przywrócić swojej skórze blask i witalność.

Dominika Zaborowska,
Konsultant Herbalife ds. Odżywiania Zewnętrznego

Popraw wygląd swojej skóry wyjątkową kompozycją witaminy B3, antyoksydacyjnych witamin C i E, aloe vera i innych składników roślinnych.

Rozpieść skórę kosmetykami o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji. Obudź zmysły świeżymi, zachwycającymi zapachami. Daj się zainspirować mocy olejków eterycznych.

Nasze klinicznie testowane produkty pomagają osiągać optymalne efekty, m.in. bardziej miękki, gładki i promienny wygląd skóry oraz długotrwałe korzyści w postaci zmniejszonej widoczności drobnych linii i zmarszczek.

Dodaj komentarz