Herbatka Rozpuszczalna Herbalife – nie tylko odchudzająca

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife (dawniej nazywana: Thermojetics) przynosi wiele korzyści związanych ze stosowaniem ekstraktu z zielonej herbaty.
Herbatka Thermojetics, która doskonale nadaje się do picia zarówno na ciepło jak i na zimno jest wyśmienita gdy brakuje Ci energii, czujesz przemęczenie lub masz złe samopoczucie. Dzięki tej rozpuszczalnej herbatce Herbalife zapomnisz o takich problemach i zawsze będziesz dysponować witalnością potrzebną Ci każdego dnia..
Produkt świetnie reguluje trawienie i ma właściwości oczyszczające. Ekstrakt z zielonej herbaty i innych ziół doskonale wpływa na odchudzanie i kontrolowanie wagi poprzez podnoszenie metabolizmu organizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Podstawowe zalety herbatki rozpuszczalnej Herbalife

Przyspiesza odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej
Herbatka odchudzająca Herbalife wydatnie zwiększa metabolizm organizmu, a tym samym stymuluje do spalania tkanki tłuszczowej podczas diety. Nieodzowna pomoc dla osób w odchudzaniu nawet dla osób które prowadzą bardziej siedzący tryb życia. Dzięki herbatce rozpuszczalnej Herbalife, gdy do programu odchudzającego dołączysz aktywność ruchową – zwiększysz swoje szanse na skuteczne pozbycie się niechcianej i nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Wspieranie oczyszczania.
Dzięki regularnemu stosowaniu herbatki ziołowej Herbalife zwiększysz spożycie ogólnej ilości płynów w ciągu dnia. Przyczyni się do do sprawniejszego wydalania z organizmu substancji niepożądanych i ubocznych z przemiany materii. Pamiętaj, że prawidłowe oczyszczanie organizmu pozostawia go w świetnej kondycji i formie – by móc funkcjonować na 100% swoich możliwości.

Dodaje energii i witalności.
Połączenie starożytnej wiedzy o ziołach i nowoczesnej technologii produkcji powoduje, iż ten niskokaloryczny napój wspiera dobre samopoczucie i witalność, których tak brakuje Ci na co dzień, a szczególnie w chwilach zwątpienia i zmęczenia gdy walczysz z nadwagą. Herbatka Thermojetics przysparza dodatkową energię równomiernie w ciągu całego dnia dodając Ci codziennie nowe pokłady wiary, chęci i zapału do odchudzania, sprawiając je znacznie łatwiejszym.

Nowe smaki herbatek Herbalife!
Herbalife wprowadziło na rynek Polski dwa dodatkowe smaki Herbatki Thermojetics. Obok tradycyjnej (naturalnej) klienci otrzymują również herbatkę cytrynową i brzoskwiniową.
Dwa nowe smaki dostępne są w opakowaniach 50g (małe) co oznacza, iż duża 100 gramowa herbatka Thermojetics występuje tylko w smaku naturalnym. Proszę o tym pamiętać przy ewentualnych zamówieniach w Naszym sklepie Herbalife.
Cena nowych herbatek smakowych jest taka sama jak tradycyjnej herbatki rozpuszczalnej Thermojetics. Proszę zwrócić uwagę, iż wprowadzone produkty posiadają nowy – odświeżony wygląd etykiet i opakowania (ujednolicony dla produktów Herbalife we wszystkich krajach).
Jeśli chodzi o nowe smaki to zalety stosowania herbatki Thermojetics i jej właściwości oczywiście pozostają bez zmian – pomaga kontrolować apetyt, dodaje energii i wspiera metabolizm organizmu wpływając korzystnie na odchudzanie.

Pytania o Herbatkę Rozpuszczalną Herbalife.

Dodaj komentarz