Dieta Proteinowa

Jest to zestaw diety odchudzającej przewidziany z myślą o osobach, które mają świadomość jakie znaczenie w skutecznym odchudzaniu odgrywają proteiny.
Skuteczna dieta odchudzająca powinna zapewnić odpowiednią podaż protein, gdyż stanowią one niezbędny budulec każdej komórki ciała, w tym mięśni, które odpowiadają za metabolizm i większość spalanych kalorii w ciągu dnia.
Dieta proteinowa to strzał w dziesiątkę jeśli w odchudzaniu stawiasz również na wzmożoną aktywność ruchową.
Białka stały się modne w odchudzaniu w ostatnich latach za sprawą diety proteinowej dr. Dukana. Jednak w Herbalife jeśli chodzi o skuteczne kontrolowanie wagi białka odgrywają kluczowe znaczenie już od ponad 30-stu lat. Tutaj nie jest to kwestia przejściowych trendów, ale solidnych podstaw naukowych oraz najnowszych zdobyczy wiedzy medycznej i dietetycznej.

Dieta Proteinowa Herbalife:

Proponowany zestaw diety opiera się o produkty Herbalife, które mają za zadanie uzupełnić podaż protein oczywiście przy jak najmniejszej ilości dostarczanych kalorii. Do najważniejszych zalet tej diety odchudzającej trzeba zaliczyć:

 • bardziej komfortowe kontrolowanie głodu, dzięki zwiększonej sytości w ciągu dnia
 • ubytek wagi nastawiony na utratę tkanki tłuszczowej, a nie beztłuszczowej masy ciała (w tym mięśni)
 • poprawa metabolizmu i utrzymanie mięśni w dobrej kondycji

Skład diety białkowej Herbalife:

Koktajl Odżywczy Formuła 1 Herbalife

 • jako posiłek dostarcza 17,5 gram białka
 • zawiera białko mleka i sojowe
 • proste w przygotowaniu źródło wartościowych protein
 • do przygotowania z mlekiem lub podobnymi produktami (np z jogurtem)

Koktajl Herbalife nie powinien być traktowany tylko i wyłącznie jako koktajl proteinowy stosowany po posiłku lub treningu. W tym przypadku stanowi on pełnowartościowy zamiennik posiłku z szerokim wachlarzem składników odżywczych. Obok białka dostarczy również zrónoważonej ilości węglowodanów, dobrych tłuszczy, witamin, minerałów oraz błonnika. Więc jest to znacznie bardziej kompleksowe rozwiązanie niż koktajl białkowy.
Pamiętaj, że zawsze możesz w łatwy sposób zwiększyć zawartość białka w koktajlu stosując go w połączeniu z odżywką Herbalife lub na przykład dodając do niego produkty o korzystnej ilości białek jak na przykład chudy twaróg.

Odżywka Białkowa Herbalife

 • 5 g białka na porcję (łyżeczka od herbaty)
 • przede wszystkim zawiera białka roślinne – sojowe
 • z dodatkiem białka – kazeiny mleka
 • neutralny smak i zapach, bez zbędnych dodatków

Odżywka Białkowa to typowy produkt Herbalife, którego zadaniem jest uzupełnianie protein i to nie tylko podczas diety odchudzającej. Dzięki niej możesz w prosty sposób uzupełnić podaż białka bez dostarczania nadmiernej ilości kalorii. Produkt wytworzony jest na bazie izolatów białka sojowego i kazeiny serwatki, tym samym dostarcza pełnowartościowy wachlarz aminokwasów.
Odżywkę najlepiej jest stosować wraz z koktajlem odżywczym, ale sprawdza się również jako dodatek do przekąsek, np z powodzeniem można dodać łyżeczkę odżywki do jogurtu.

Batony Proteinowe Herbalife

 • aż 10 gram białka w jednym batonie
 • niskokaloryczna przekąska – tylko 136 kcal
 • zawsze możesz mieć pod ręką w chwilach słabości

Batony proteinowe o zwiększonej zawartości białka są doskonałą przekąską między posiłkami. Jeśli dopadnie Cię nadmierny apetyt i chęć podjadania w ciągu długiego dnia to już bez wyrzutów sumienia możesz delektować słodką przekąską. Tym bardziej, iż batony proteinowe dostępne są w trzech różnych smakach: waniliowo-migdałowym, czekoladowo-orzechowym oraz cytrynowym.
Batony pozwolą łatwiej zapanować Ci nad głodem co sprawi, że dieta odchudzająca będzie przebiegać bardziej komfortowo, a silna wola będzie rzadziej wystawiana na próbę.

Dodaj komentarz