Dieta Podstawowa

Wygodne odchudzanie.
Dieta Podstawowa Herbalife to uniwersalny i kompleksowy program odchudzający bazujący na 4 produktach Herbalife.
Trzonem tej diety jest koktajl odżywczy wspierany tabletkami błonnikowymi oraz witaminowymi, a także dodatkowo herbatką, która zadba o Twój metabolizm i lepszą witalność.
Dieta Podstawowa to wygodne rozwiązanie problemów z nadwagą lub otyłością. Pozwala zapanawać nad głodem, dożywi organizm wartościowymi składnikami oraz zwiększy

 

Dieta Odchudzająca Herbalife – Podstawowa:

 • Dla osób, które planują schudnąć 10 – 20 kg w 2 – 5 miesięcy
 • Dieta podstawowa to uniwersalny zestaw Herbalife praktycznie dla każdego.
 • Wraz z łatwiejszym kontrolowaniem głodu, dożywisz jakościowo organizm i podniesiesz metabolizm.

Uważasz, że w odchudzaniu już nic na Ciebie nie działa, a wcześniej stosowane diety odchudzające oraz preparaty nie przyniosły zamierzonych efektów? Jeśli jednak czasami udawało Ci się schudnąć to czy stosowane metody dały trwałe i skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów, a przy tym były bezpieczne dla zdrowia? Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz optymalnego dla siebie rozwiązania to dieta podstawowa Herbalife zadowoli Cię w stu procentach.
Herbalife dla wszystkich osób zainteresowanych prostym, przyjemnym, trwałym, naturalnym, skutecznym i zdrowym odchudzaniem podsunął najlepsze rozwiązanie: Podstawową Dietę Odchudzającą Herbalife. Z tym zestawem diety po prostu zapomnij o wiecznych głodówkach i torturach jakie sprawia powstrzymywanie się od chęci podjadania, w dalszej kolejności zapomnij o katowaniu się wiecznym i mozolnym przeliczaniem kalorii, aż w końcu zapomnij o truciu swojego cennego organizmu „cudownymi tabletkami odchudzającymi”.
W zamian za odrobinę silnej woli oraz systematyczności dieta Herbalife jest w stanie zaoferować Ci osiągnięcie wymarzonej sylwetki i zdrową wagę ciała, poprawę kondycji i zwiększenie energii. A wszystko to w bezpieczny dla zdrowia sposób.

 

Koktajl Odżywczy Formuła 1 Herbalife

 • dietetyczny, a zarazem bardzo odżywczy i sycący
 • ze składników pochodzenia naturalnego i roślinnego
 • pełen wachlarz składników odżywczych
 • idealny niskokaloryczny posiłek

Podstawowym elementem i warunkiem osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu z Herbalife jest codzienne spożywanie Koktajlu Odżywczego, którym zastępuje się dwa posiłki dziennie (najlepiej śniadanie i kolację). Dzięki takiemu posiłkowi organizm otrzymuje najbardziej zrównoważoną i optymalną dawkę naturalnych składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie koktajlu. Sycący Koktajl Odżywczy Herbalife jest jednocześnie niskokaloryczny – posiada jedynie 217 kcal! Zastanów się czy jest to możliwe w drodze standardowego odżywiania?

Błonnik i Zioła – tabletki dietetyczne Herbalife

 • wiąże tłuszcz i szkodliwe toksyny
 • usprawnia funkcjonowanie jelit
 • oczyszcza kosmki jelitowe
 • błonnik w aktywnej formie

Kolejnym równie ważnym elementem Diety Początkowej Herbalife jest położenie nacisku na dostarczanie do organizmu naturalnego błonnika w postaci tabletek błonnikowych. Ma to duże znaczenie gdyż błonnik skutecznie usprawnia funkcjonowania układu pokarmowego, który będzie sprawniej pracował – tym samym więcej przyswoi wartościowych składników z mniejszej ilości pożywienia. Dodatkowo Błonnik i Zioła reguluje apetyt i zapobiega napadom głodu – jak ważne to jest wie każdy kto ma problemy ze schudnięciem. Ważnym też elementem jest fakt, iż błonnik pomoże oczyścić układ pokarmowy ze wszelkiego rodzaju złogów, toksyn, gnijących resztek pokarmowych zalegających w jelitach.

Multiwitaminy Herbalife – kompleks witamin i minerałów

 • kompleks witamin i minerałów naturalnego pochodzenia
 • zawiera także pierwiastki śladowe
 • łatwo przyswajalne przez organizm
 • świetne zestawienie antyoksydantów

Multiwitaminy Herbalife w znacznej mierze przyczynią się do rozwiązania problemu jakościowego niedożywienia i skutecznie będą zapobiegać powstawaniu niedoborów składników mineralnych i witamin w organizmie. Jest to szczególnie ważne na diecie odchudzającej, gdyż wtedy staramy się ograniczać spożywanie wszelkich posiłków, a tym samym także witamin, mikro- i makroelementów. Dodatkowo nasycimy Nimi organizm i dzięki temu podczas odchudzania nie będzie potrzeby podjadania co się często wiąże z nadmiarem kalorii.

Herbatka Rozpuszczalna (dawniej: Thermojetics)

 • wyciąg z zielonej herbaty i innych ziół
 • sprzyja trawieniu
 • realnie podnosi metabolizm i wspomaga odchudzanie
 • świetna do picia na zimno i na ciepło

Herbatka Thermojetics to rewelacyjna mieszanka ziół z wyciągiem z zielonej herbaty. Jej codzienne stosowanie realnie podnosi metabolizm ciała, a tym samym przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej zgromadzonej w organizmie. Powszechnie wiadomo, że zielona herbata sprzyja odchudzaniu, ale niestety często dajemy się nabierać na reklamy, które Nam obiecują utratę zbędnych kilogramów poprzez picie dwóch filiżanek naparu dziennie. Natomiast jedna porcja herbatki Thermojetics w formie wyciągu daje efekt kilkunastokrotnie większy od najlepszego naparu.

 

Dodaj komentarz