Dieta Początkowa – na dobry początek

Na dobry początek.
Dieta Początkowa Herbalife to program diety odchudzającej, w skład którego wchodzą 3 podstawowe produkty odżywcze wspomagające odchudzanie.
Proponowana dieta Herbalife to dobry początek do utraty zbędnych kilogramów dla każdego, kto nie miał do czynienia wcześniej z tymi produktami lub tych, którzy zamierzają sobie przypomnieć dietę odchudzającą.

Dieta Odchudzająca Herbalife – Początkowa:

 • Dla osób, które planują schudnąć 6 – 12 kg w 2 – 3 miesiące.
 • Dieta początkowa pozwala na zapoznanie się ze skutecznością odchudzania z Herbalife.
 • Odchudzanie, podczas którego zapanujesz nad głodem, a organizm będzie w dobrej formie i kondycji.

Stosowanie diety odchudzającej prawdopodobnie każdemu kojarzy się z odmawianiem sobie jedzenia oraz bezustanną walką z uczuciem głodu. Herbalife od dawna stara się zmienić taki wizerunek odchudzania, czyniąc ten proces zdrowszym i znacznie bardziej komfortowym.
Najważniejszymi zaletami Diety Początkowej Herbalife jest to, iż w walce o szczuplejszą sylwetkę i zadowalającą wagę ciała organizm zostanie prawidłowo dożywiony, a tym samym odchudzanie będzie znacznie łatwiejsze. Suplementy diety Herbalife pozwolą dostarczyć do organizmu wszelkich niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania składników tj. wysokiej jakości białek, węglowodanów, biopierwiastków, mikroelementów, witamin, ziół i tłuszczów nienasyconych.
Dzięki diecie Herbalife dożywiony organizm zostanie „zaprogramowany” – jeśli będzie posiadał wszystko to co jest mu niezbędne to nie będzie wytwarzał uczucia głodu, chęci podjadania i potrzeby zjadania wielkich posiłków. A wszystko to przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu – utraty zbędnych kilogramów.

Produkty Diety Początkowej Herbalife:

Koktajl Odżywczy Formuła 1 Herbalife

 • dietetyczny, a zarazem bardzo odżywczy i sycący
 • ze składników pochodzenia naturalnego i roślinnego
 • pełen wachlarz składników odżywczych
 • idealny niskokaloryczny posiłek

Podstawowym elementem i warunkiem osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu z Herbalife jest codzienne spożywanie Koktajlu Odżywczego, którym zastępuje się dwa posiłki dziennie (najlepiej śniadanie i kolację). Dzięki takiemu posiłkowi organizm otrzymuje najbardziej zrównoważoną i optymalną dawkę naturalnych składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie koktajlu. Sycący Koktajl Odżywczy Herbalife jest jednocześnie niskokaloryczny – posiada jedynie 217 kcal! Zastanów się czy jest to możliwe w drodze standardowego odżywiania?

Błonnik i Zioła – tabletki dietetyczne Herbalife

 • wiąże tłuszcz i szkodliwe toksyny
 • usprawnia funkcjonowanie jelit
 • oczyszcza kosmki jelitowe
 • błonnik w aktywnej formie

Kolejnym równie ważnym elementem Diety Początkowej Herbalife jest położenie nacisku na dostarczanie do organizmu naturalnego błonnika w postaci tabletek błonnikowych. Ma to duże znaczenie gdyż błonnik skutecznie usprawnia funkcjonowania układu pokarmowego, który będzie sprawniej pracował – tym samym więcej przyswoi wartościowych składników z mniejszej ilości pożywienia. Dodatkowo Błonnik i Zioła reguluje apetyt i zapobiega napadom głodu – jak ważne to jest wie każdy kto ma problemy ze schudnięciem. Ważnym też elementem jest fakt, iż błonnik pomoże oczyścić układ pokarmowy ze wszelkiego rodzaju złogów, toksyn, gnijących resztek pokarmowych zalegających w jelitach.

Multiwitaminy Herbalife – kompleks witamin i minerałów

 • kompleks witamin i minerałów naturalnego pochodzenia
 • zawiera także pierwiastki śladowe
 • łatwo przyswajalne przez organizm
 • świetne zestawienie antyoksydantów

Multiwitaminy Herbalife w znacznej mierze przyczynią się do rozwiązania problemu jakościowego niedożywienia i skutecznie będą zapobiegać powstawaniu niedoborów składników mineralnych i witamin w organizmie. Jest to szczególnie ważne na diecie odchudzającej, gdyż wtedy staramy się ograniczać spożywanie wszelkich posiłków, a tym samym także witamin, mikro- i makroelementów. Dodatkowo nasycimy Nimi organizm i dzięki temu podczas odchudzania nie będzie potrzeby podjadania co się często wiąże z nadmiarem kalorii.

Dodaj komentarz