Dieta Minimalna – niezbędne minimum

Niezbędne Minimum.
Dieta Minimalna Herbalife to zestaw diety odchudzającej składający się z dwóch kluczowych produktów wspierających odchudzanie. Jest to praktycznie punkt wyjścia do skutecznej walki ze zbędnymi kilogramami.
Ten zestaw diety skierowany jest do osób, które myślą poważnie o odchudzaniu z Herbalife, ale ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na szerszą ofertę.

Dieta Odchudzająca Herbalife – Minimalna:

 • Dla osób, które planują schudnąć 3 – 7 kg w 1 – 2 miesiące.
 • Dieta minimalna przynosi zadowalające efekty, przy minimalnych kosztach.
 • Odchudzanie bez uczucia nadmiernego głodu i z łatwiejszym kontrolowaniem apetytu.

Codzienne zmagania z utrzymaniem zwykłej diety odchudzającej mogą być wyczerpujące. Bezustanne głodówki i „diety-cud” tak naprawdę jedynie wyczerpują organizm i powodują rozregulowanie jego funkcjonowania. Dodatkowo dochodzi tutaj ciągła walka z głodem i koniecznością przeliczania kalorii. Dieta Minimalna Herbalife jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują „zgubić kilka kilogramów”, a zamierzone efekty chcą osiągnąć w wygodny i bezpieczny dla zdrowia sposób.

Regularne stosowanie Minimalnej diety odchudzającej Herbalife przyniesie sukces w postaci utraty zbędnych kilogramów ciała bez nadmiernej uciążliwości. Możliwe to będzie dzięki uzupełnieniu codziennego odżywiania bogactwem składników odżywczych przy jednocześnie niskiej wartości kalorycznej, a także dzięki oczyszczających właściwościach błonnika. Program odchudzający również ułatwi zmianę dotychczasowych niekorzystnych nawyków żywieniowych.

Produkty Diety Minimalnej Herbalife:

Koktajl Odżywczy Formuła 1 Herbalife

 • sycący i niskokaloryczny suplement posiłku
 • naturalne składniki pochodzenia roślinnego
 • mnóstwo niezbędnych składników odżywczych
 • skuteczna kontrola wagi – 1 koktajl to zaledwie 217 kcal

Stosując Koktajl Odżywczy Herbalife zastępuje się nim dwa posiłki dziennie w swojej diecie – przeważnie śniadanie i kolację. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję, iż organizm otrzyma mnóstwo wartościowych składników odżywczych – najwyższej jakości białka, dobre tłuszcze, witaminy i mikroelementy, błonnik i wiele innych. Zapewniam, iż żaden tradycyjny posiłek nie da Ci takiego szerokiego wachlarza różnorodnych składników i jednocześnie będzie tak dietetyczny – zaledwie 217 kcal!. Taki posiłek zapewnia uczucie sytości, doskonałe samopoczucie i rewelacyjną formę, a w dodatku pozwala w bezpieczny dla zdrowia sposób kontrolować swoją wagę.

Błonnik i Zioła – tabletki dietetyczne Herbalife

 • oczyszcza układ pokarmowy
 • zwiększa perystaltykę jelit
 • wiąże szkodliwe substancje z przemiany materii
 • wchłania tłuszcze z pożywiania

Aby osiągnąć zamierzone efekty w odchudzaniu należy stosować tabletki dietetyczne Herbalife „Błonnik i Zioła”. Błonnik wchłania wszelkie szkodliwe substancje przemiany materii, toksyny oraz złogi tłuszczowe w organizmie, a następnie w takiej postaci jest wydalany – zatem mniej tych substancji przedostanie się do organizmu. Tabletki błonnikowe zapewnią oczyszczenie układu pokarmowego (przede wszystkim jelit), który funkcjonując sprawniej przyswoi więcej składników odżywczych z codziennej diety. Tym samym posiłki przyniosą więcej wartości odżywczych przy ich mniejszej ilości! Dodatkowo błonnik kontroluje apetyt przyczyniając się tym do zmniejszenia uczucia głodu.

Dodaj komentarz