Batony Proteinowe Herbalife

Batony Proteinowe Herbalife to zdrowsza alternatywa dla słodkich przekąsek.

Batony Herbalife zawierają 23 witaminy i minerały, 10 gram białka oraz błonnik – co stanowi idealną przekąskę między właściwymi posiłkami. Świetne dla osób które nie mogą żyć bez czekolady – koniec z wyrzutami sumienia.
To świetny sposób na dostarczenie energii, kiedy tylko potrzebujesz. W odróżnieniu od batoników sklepowych Baton Proteinowy Herbalife zawiera 6 razy więcej protein, 3 razy mniej węglowodanów, 3 razy mniej tłuszczu i tylko około 140 kalorii! (w zależności od wybranego smaku)

Podstawowe zalety Batonów Proteinowych Herbalife:

Niskokaloryczna i zdrowa przekąska.
Baton proteinowy Herbalife to minimum kalorii, a maksimum wartości odżywczych. Zawiera dawkę 23 witamin i minerałów oraz błonnik, które pozwalają utrzymać energię i witalność w ciągu dnia. Batona zawiera jedynie 129kcal a posiada 6 razy więcej protein, 3 razy mniej węglowodanów i 3 razy mniej tłuszczu niż jakiekolwiek inne popularne batony fitness.

10 gramowa dawka zdrowych protein sojowych
Proteiny sojowe wśród białek roślinnych wyróżniają się tym, iż mają pełen wachlarz aminokwasów niezbędnych. Pomoże to w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji fizycznej. Dodatkowo batony Herbalife charakteryzuje wysoka zawartość witamin B1, B2, B5, B6 i E oraz kwasu pantotenowego.

Słodycz, bez wyrzutów sumienia.
Jeśli podjadasz słodkości i martwisz się o nadmierną ilość zjadanych czekoladowych produktów, to baton proteinowy Herbalife będzie dla Ciebie zdrowszą alternatywą bez wyrzutów sumienia. W dodatku jest dostępny w niepowtarzalnych smakach – czekoladowo-orzechowym, waniliowo-migdałowym i cytrynowym (ten ostatni smak Was zadziwi.

Dodaj komentarz