Baton Formuła 1 Express

Ten pożywny i sycący Baton Herbalife jest doskonałym zamiennikiem posiłku – stanowi idealną kompozycję łatwo wchłanianych składników takich jak roślinne białka (sojowe), węglowodany złożone, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Możesz go stosować w zastępstwie posiłku, gdy nie masz czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku i ciągle jesteś w biegu. Herbalife Formuła 1 Baton Express w zależności od potrzeb może być stosowany raz lub dwa razy dziennie również dla odmiany z Koktajlem Odżywczym Formuła 1 Herbalife.
Jeśli nie masz czasu na zdrowe śniadanie, brak ci pomysłu na dietetyczny posiłek, chcesz łatwiej kontrolować apetyt, gdy ograniczasz zjadane kalorieto Baton Express Formuła 1 Herbalife jest dokładnie dla Ciebie.

Podstawowe zalety Batonu Herbalife Formuła 1

Idealny zamiennik posiłku.
Baton Formuła 1 Express – Zdrowy posiłek pełni taką samą rolę jak Koktajl Odżywczy Formuła 1 Herbalife – czyli możesz nim zastąpić 1 lub 2 posiłki w ciągu dnia. Jeśli zamierzasz poprawić jakość diety, zadbać o bardziej wartościowe odżywianie i chcesz w pełni kontrolować swoją wagę to Baton Express od Herbalife będzie idealnie się do tego nadawać. W odchudzaniu może być stosowany zamiennie do Koktajlu Odżywczego zamiast 2 posiłków dziennie. Koktajl Odżywczy i Baton Express są to dwa równorzędne produkty – tylko mają odmienna postać koktajlu i batonu.

Poręczny posiłek – jedz kiedy chcesz.
Baton Formuła 1 Express jest poręczny w stosowaniu – zjedz dietetyczny i pożywny posiłek w chwilach, gdy ciężko zadbać o zjedzenie czegoś wartościowego. Gdy jesteś w trasie zjedz Baton Formuła 1 zamiast fast fooda w przydrożnym barze, na konferencji czy wykładach ratuj się Batonem Herbalife zamiast podjadać słodkie przekąski, gdy jesteś na wycieczce rowerowej albo na wyprawie w górach sięgnij po Baton Formuła 1 Express, gdyż nie znajdziesz bardziej poręcznego posiłku – możesz mieć go zawsze pod

Zbilansowany i odżywczy posiłek – jedynie 207 kcal.
Baton Express -Zdrowy Posiłek to nie jest zwyczajna i słodka przekąska, która ma zaspokoić głód jedynie na krótką chwilę. To zbilansowany posiłek zawierający witaminy, minerały, błonnik czy też proteiny. Jest to sycący zamiennik posiłku – może pełnić rolę wartościowego śniadania, niskokalorycznej kolacji czy też łatwego i prostego w użyciu posiłku. Razem z Batonem Herbalife ciężko znaleźć wymówkę, aby w końcu nie zadbać o bardziej zrównoważone i zdrowsze odżywianie.

Dodaj komentarz