30 kg – schudł i poprawił stan zdrowia

„Schudłem 30 kilogramów, a dzięki temu poprawiłem stan swojego zdrowia!”.

Mając poważną chorobę genetyczna Jim musiał zrobić wszystko aby polepszyć swoje zdrowie. Próbował dosłownie wszystkiego, ale szybko został uczestnikiem programu, który miał pomóc mu wybawić go z nadwagi, która dręczyła go od dzieciństwa. „Piękno programu odchudzającego Herbalife polega na tym, że jest takie proste do stosowania” – zaznacza Jim. Program 3-2-1 jest prosty, a jednocześnie niezmiernie skuteczny.

Początkowo Jim zaprzeczał nawet przed samym sobą w jakiej kiepskiej kondycji znajdował się jego organizm. Jednak zdecydowanie wyznaczył sobie cele i zaczął stosować dietę odchudzającą Herbalife. Zadziwiło go jak przyjemne może być odchudzanie i jak zdumiewająco łatwo można osiągnąć zadowalające rezultaty. To go przekonało do systematycznego stosowania produktów Herbalife.

Wiary w siebie dodawała mi myśl, że odchudzam się dla samego siebie i poprawy własnego zdrowia. To mi dawało motywacji każdego dnia – że w końcu robię coś wyłącznie dla siebie” – opowiada Jim

Jim nie tylko utrzymuje stracona wagę przez ostatnie dwa lata, ale także odmienił swój styl życia na lepsze. Z zapasem energii, której przysporzyły mu suplementy Herbalife – Jim nawet wprowadził do swego codziennego życia ćwiczenia.

Jak to zrobić:

  • zrzeszaj się z ludźmi, którzy tak jak Ty chcą się odchudzać – będziecie nawzajem dawać sobie wsparcie
  • dołącz ćwiczenia do planu każdego dnia
  • stosuj suplementy Herbalife także dla poprawy zdrowia

Dodaj komentarz