30 kg – odzyskała poczucie własnej wartości

Straciłam niskie poczucie własnej wartości i schudłam 30kg

Laura C. miała nadwagę odkąd pamięta i nie lubiła siebie za to – wspomina. Z czasem nadwaga przeszła w otyłość i już całkiem straciła poczucie własnej wartości.
Nadwaga powodowała problemy zdrowotne co powodowało, że nie czuła się dobrze. Była bezustannie przemęczona, senna i bez energii. „Pracuję jako sekretarka i choć wiem, że dobrze przełożeni dobrze oceniali moją pracę oraz to jak wykonuję swoje obowiązki to jednak przez niską samoocenę z powodu nadwagi cały czas czułam się tak jakbym w pracy nawalała” – opowiada Laura C.

W końcu straciła cierpliwość do tego jak wygląda i do wszystkich diet, które do tej pory zawiodły. Miała już dość ciągłego głodowania, katowania się jakimiś wymyślonymi „z księżyca” dietami i nabierania się na kolejne cudowne preparaty na odchudzanie. Spróbowałam Herbalife i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Byłam całkowicie zdumiona kiedy rozpoczęłam program odchudzający HerbalifeKilogramy spadały, czasami szło lepiej, czasami gorzej, ale z każdym dniem czułam się lżejsza, zdrowsza, a moja samoocena podnosiła się.

Dzięki wsparciu swojego męża i pysznemu smakowi koktajli Herbalife Laura schudła, aż 30 kilogramów i zamieniła swoje wymiary o kilka rozmiarów ubrań. Podobało w Herbalife to, że jest to proste odchudzanie, a utrzymanie diety niezbyt wymagające. „Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam się dumna z tego jaką kobietą jestem” – mówi Lauren C.

Kilka wskazówek Lauren:

  • planuj swoje posiłki z wyprzedzeniem i nie jedz na ostatnią chwilę, bo przez pośpiech pochłoniesz więcej kalorii niż zamierzałaś
  • pamiętaj, że jesteś warta tego żeby schudnąć, a otyłość to nie jest recepta na resztę życia
  • próbuj różnych smaków koktajli odżywczych Herbalife, przygotuj własne przepisy na koktajle oraz delektuj się różnymi smakami batonów proteinowych Herbalife. nie daj się monotonii o ile jest możliwe znudzenie się produktami, które wspierają odchudzanie

Dodaj komentarz